Весільна фотокнига, як кінцевий продукт весільної фотозйомки, швидко набирає популярність на наших теренах. І можна з впевненістю сказати, що в найближчому майбутньому у неї є всі шанси витіснити стандартні фотоальбоми.

Фотокнига — це в першу чергу авторський дизайн професійного фотографа втілений методом високоякісного друку з використанням ексклюзивних дорогих матеріалів. Основна відмінність фотокниги від звичайного весільного фотоальбому полягає в першу чергу в технології виготовлення, а також в більш широких можливостях її художнього оформлення, створення індивідуального дизайну, що відповідає тематиці фотографій, або Вашим уподобанням.

Весільна фотокнига передбачає не вклеювання фотографій в альбом, а викоякісний друк фотозображення безпосередньо на сторінках фотокниги. Причому сторінки мають товщину 2,5 мм і покриті спеціальною речовиною, яка захищає зображення від зовнішніх факторів. Книжкова палітурка надійно скріплює листи Вашої весільної фотокниги. І все це підсилює стильна обкладинка із штучної шкіри (як більш дорогий варіант може бути натуральна шкіра), або тверда ламінована обкладинка із індивідуальним дизайном.

Примітка: фотокнига може бути не тільки на весільну тематику. Фотографії з будь-якої фотозйомки (дитяче фото, корпоративна фотозйомка, святкові та урочисті події, портрети) можна стильно оформити у фотокнигу на відповідну тему.